| spanak3 a întrebat:

Vreau un program pentru telefon mai precis pentru un nokia 6300sa pot sa vad filmarile de pe internet ca de pe calculator?
CE program java poate sa redea internetul ca pe caluculator?

3 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Nu merge pe modelul 6300. Poate pe nokia 5800 să meargă.

| NimeniCuActe a răspuns:

Ceva de gen sa te uiti pe Youtube de pe Nokia 6300? Din cate stiu eu, e... imposibil happy

| Oana0303 a răspuns:

Pai...nu prea stiu programe java care sa poata arata internetul ca pe calculator dar, insa multe telefoane de nokia are internetul ca pe calculator va spun dvs. ca tellurile nokia sunt foarte bune mai ales pentru internet.