| antohianda a întrebat:

Vreau un site online [fara sa descarc] unde pot lipi una de alta mai multe videoclipuri din calculatorul meu. Adica, sa pun una si imediat sa "intre" si cealalta. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| xGLIFEx a răspuns:

Pai nu se poate ne descarcat laughing))))

Iti descarci programul Slideshow Creator asta e pentru video cu poze poti sa pui si texte si efecte etc.winking sper ca ti-am fost de ajutor funda?

2 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Buna!
Nu exista un astfel de site, dar este un program pe care ar trebui sa il ai Windows Live Movie Marker, dai pe add file add file(nu mai stiu cum era)si asa mai departe.

| Aide a răspuns:

Nu cred ca o sa gasesti asa ceva. Doar daca vrei sa descarci asa ca multa bafta happy