| Burburel a întrebat:

Windows 10 (versiunea lansata pe 29) e inca beta sau e versiunea oficiala? Deoarece am niste probleme la instalari, dezinstalari, si cateodata stau vreo 30 de sec sa citeasca My Computer-ul(apar partiile greu, in timp ce se incarca acolo sus bara)

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cea lansata e cea oficiala.
cand o sa functioneze bine...nu stiu nici cei ce au scos acest so
ai crezut probabil ca ai dat lovitura cu windows 10 si cand colo ai instalat o castana.
daca ai avut licenta originala de 8 sau 7, si ai dvd-uri de recuperare, atunci sfatul meu e sa treci la ceea ce ai avut.
in cazul in care nu ai creat acele dvd inainte, rezista cu 10. cred ca actualizarea nu e reversibila.

Răspuns utilizator avertizat