| anonim_4396 a întrebat:

Windows vista este pentru laptopuri?

Răspuns Câştigător
| WalterWhite a răspuns:

E si pentru calculator dar nu til recomand doar daca ai un calculator foarte performant cu multi rami ca daca nu iti v-a merge in reluare.
Pe windows XP merg majoritatea jocurilor.

9 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

Nu este numai pentru laptopuri il poti istala si pe calculator

| Alex_9605 a răspuns:

Nu.Il poti utiliza si pe PC dar nu este recomandat.Se spune ca Windows Vista este o pacoste chiar si producatorii au recunoscut ca este un esec.Ar fi mai bine sa incerci noul Windows 7.Este mult mai stabil.Cu siguranta o sa iti placa.

| Laura a răspuns:

Windows vista e prost happy si nu e numai pentru laptopuri, ci si pentru computere

| valykx a răspuns:

Pentru laptop-uri, desktop-uri si char pentru mini PC

| TwixulDrept a răspuns:

Windows vista e pentru orice si pentru calculatoare si pentru laptopuri
eu am laptop si am windows vista big grin deci... e bun

| Ionut_8418 a răspuns:

Sigur ca da!

| xtina a răspuns:

Da, si Windows 7.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da! windows vista este proiectat pentru laptopuri insa eu l-am avut si nu am fost multumita de el de aceea mi-am instalat windows xp.cup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este un sistem de operare normal, ca și XP, deci se poate instala pe orice (laptop, netbook, pc, tablet pc, etc). Este pretențios la resurse și rulează bine doar pe hardware performant.