| aead a întrebat:

YAC antivirus sau 360 internet security?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cel mai bun. Eu il am de ani de zile si la inceput ingreuna foarte mult computerul. Acuma nici nu-l simti. Este excelent:
http://www.bitdefender.ro/solutions/antivirus.html

| doctorandus a răspuns:

BitDefender Free. E gratis si nu expira (trebuie inregistrat, dar inregistrarea e gratuita).

| lpavel a răspuns:

Avira - The best! happy

| Smartulet a răspuns:

Eu iti recomand Yac Cleaner, e 100% gratis si nu expira. Curata si imbunatateste performanta PC-ului.
Informatii si prezentare video gasesti aici www.Yac-Cleaner.weebly.com
Succes!

| IHaDeSSI a răspuns:

Sincer eu as alege advance system care, uite si licenta: 296EB-880A1-8E79B-B0AB4