| waXonwaXoff a întrebat:

Ziceti-mi niste nume de jocuri!

13 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Counter-Strike.

| JeSa a răspuns:

X si o laughing, spanzuratoarea, biscuitele, bubble trouble, pool, literati tongue

| Vizitiul a răspuns:

Fifa (cel mai recent, 2010), Need For Speed Most Wanted, F.E.A.R, Hitman.

| Brotacelu a răspuns:

Mario, duck hunter, tank, fifa 98, street fighter, f1, septica, ratele si vanatorii, tzarile, prinsea, de-a v-ati ascunsea, hotii si gardistii, tzurca, ursu-n barlog, flori-fete sau baieti, leapsha, dirisha, tenis de camp, tenis de masa, tenis de camp, fotbal, hochei, handbal, basket, rugby, tir, atletism, canoe, kaiac, ski, hal-bere, aruncatu cu privirea, statu de pomana, rummy, poker, macao, toci, tabinet, popa prostu, paclici, 21, chems, dartz,

... mai zic?

Distractie placuta la jocurile aste, cand le termini pe fiecare de jucat sa ma anunti ca sa iti mai spun

Ciao laughing)

| juniper a răspuns:

Club Penguin, Bubble Trouble, Dyna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrabble OnLine cu adversari reali... e cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Counter strike 1, 6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Club penguin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu jocuri de carti care sunt urmatoarele:chemns, macao, bacalici, popa prostul, razboi si jocuri de copii:tara tara vrem ostasi, ciresica, luni-duminica, mi-sa imbolnavit pisica, mai multe sah, buzzle.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intra sh u frate pe site-uri!

| julia_6595 a răspuns:

Need for speed Shift

| alex12142 a răspuns:

Agame, gladiatus, synj, grepolis, metin 2 mai vrei ca eu it spun bine
newgrounds si inca una 1001 jocuri hai ca ajunge nu?