| MadMoan a întrebat:

Zicetim si mie un program pentru minecraft sa gasesc aur sau cristale mai repede va rog sau ziceti-mi un lloc un se gaseste va rog!

Răspuns Câştigător
| anonimuseu a răspuns:

Cauti pe google too many items si poti avea orce vrei tu FUNDA?

6 răspunsuri:
| StefyBoy a răspuns:

Diferite cliente, ca si cum ar fi Nodus (este printre cele mai cunoscute). Cauta-l pe google si o sa-l gasesti, acolo vei avea optiuni (ex: Fly, X-ray, Water Movement Off, Nuke etc.)

Răspuns utilizator avertizat
| Nadejde_Alex_1994 a răspuns:

Intai:Nu exista cristale apoi cauta hack pe net

| Frewp a răspuns:

Exista mod x-ray
sau exista o metoda fara moduri pe care eu o folosesc des
sapi pana la nivelul 9 si de acolo incepi sa faci tunele (nivelul 9 inseamna al 9-lea cub de la bedrock in sus)
am gasit o toate minereurile pe care le poti gasi asa in afara de cuart(este doar in nether)

| Ionelå_Åndreeå_2000_uWzD a răspuns:

Cool I just got a free Minecraft gift code at http://freeminecraft.cc

| AnOnYmUsandrei a răspuns:

Gasesti mai repede in pesteri sau iti descarci moduri pentru minecraft