| Anonimuserr a întrebat:

0,148 €/minut pentru apeluri în rețea; Inseamna 66 de bani adica 6 mii de lei 600 de lei vechi? Cu alte cuvinte pana intr-un Ron?
0, 21 €/minut pentru apeluri naționale; Inseamna 93 de bani adica 9 mii de lei vechi si 300?
0.062 € adica 27 de bani pana in 50 de bani?

3 răspunsuri:
| Vektor a răspuns:

6000 lei vechi

9300 lei vechi

da

grea matematica?

| Anonimuserr explică (pentru Vektor):

Nu sunt obisnuit cu Euro nu exista la noi in tara momentan. Asa ca nu stiu cat inseamna 0. nu stiu cat. Poate tu manevrezi euro zilnic. Eu unul NU.

| Vektor a răspuns (pentru Anonimuserr):

Nu are nici o treaba manevratul de euro.tu inca nu te-ai obisnuit cu banii romanesti. grea tranzitia din rol in ron big grin