| Adiav a întrebat:

A mai avut cineva probleme cu garantia celor de la Markbek Business pentru telefonul cumparat? Am cumparat un telefon de la ei, iar dupa 3-4 saptamani de utilizare mi-a aparut o pata galbena pe ecran. L-am trimis in service si mi-au cerut bani pentru reparare pentru ca au zis ca telefonul a avut socuri mecanice si alte abureli, desi telefonul nu a cazut pe jos si nu l-am lovit de nimic, sunt foarte Neseriosi, nu mai cumpar niciodata de la ei, ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| KocsisAniko a răspuns:

Salut, si eu am avut probleme cu ei pentru un telefon, am facut plangere la ANPC, am tot insistat si dupa o gramada de vreme am reusit sa-mi recapat bani.