| KNz9898 a întrebat:

Acum cateva zile am prmit pe telefon mesajul ca Cartela Sd a fost indepartata! M-am gandit ca poate s-a miscat putin se mai intamplase si inainte dar acum cand am vrut sa o bag la loc nu mi-a mai citit cardul! am un galaxy s4 cardul era unul de 8! De ce nu mai citeste?: Ce s-a intamplat? Nu l-am scapat. nu i-am facut nimic am bagat cardul si in card reader dar nimic! Ce parere aveti cum pot salva pozele si videoclipurile

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cu un program de recuperare. macar in card reader o recunoaste in pc?

| HuShEr a răspuns:

Daca nici in reader nu merge atunci cardul e mort nu mai ai cum sa recuperezi datele

| KNz9898 explică:

Prmit, ca cartela scuze de greselile acestea