| anonimspecial a întrebat:

Acum un an mi.am luat o husa alba din silicon pentru telefonul meu si acum s.a facut toata galbena. Deja am cautat pe internet si am incercat toate metodele posibile de a o curata. Este vreun material mai bun(pentru husa)? Spre exemplu, am vazut pe net o husa pentru spate din "plastic dur"? Nu ar trebui sa se murdareasca, nu?

Răspuns Câştigător
| Andreiii19 a răspuns:

Da una din plastic dur nu se va murdari ca ce-a din silicon.
Dar poti sa iti iei husa din silicon transparenta aceea nu se va murdarii

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu mai folosi acel gen de material catifelat căci se ia ușor. Încearcă să folosești unul mai plastifiat sau cauciucat.

| anonimspecial explică (pentru T0T):

Ok
Dar eu am intrebat(nu cred ca s.a inteles) daca plasticul dur este la fel, adica se murdareste asa de usor

| T0T a răspuns (pentru anonimspecial):

Știu că se murdărește de aceea ar fi bine să îți iei una de culoare închisă sau să o speli des!

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Oricum la un moment dat va avea niște chestii pe ea, ori se deteriorează ori murdărește și nu prea o să mai ai ce să faci. Doar ai grijă de ea cât de cât.

| Andreiii19 a răspuns:

Nu poti sa o cureti, s-a deteriorat. Mai bine iti iei alta husa, oricare dar nu din silicon, o sa se intample la fel

| AndreiMarinBRASOV a răspuns:

Si eu am o husa din silicon dar ti-as recomanda data viitoare sa iti iei una mai inchisa la culoare sau transparetna.Asa nu se va mai schimba culoarea!