| Denis_Denis_1998 a întrebat:

Ajutati-ma, am un Asus Zenfone 5 LTE si nu îmi merg setările. Nu stiu de ce scrie așa Din păcate, setări s-a oprit. Va rog,

3 răspunsuri:
| sylviu3777 a răspuns:

Du-l la service

| sylviu3777 a răspuns:

Mai bine foloseste un Nokia 105 (2017), Dual SIM, Black, eu iti recomand acest telefon: https://www.emag.ro/......DCP32NBBM/ Este un telefon foarte bun si ruleaza Clash Royale-ul (jocul tau preferat) foarte bine, 100 Frames Per Second (FPS), fara frame drops, eu am asa telefon. Are si internet, merge 100% 5 linii non-stop!

Mult succes!

| varogsanuvasuparati a răspuns:

Salutare.
Posibil se actualizează ceva, sau e o problemă cu setările. Și eu o pățeam la fel cu Youtube într-o vreme. A trebuit să-i dau resetare deoarece tot îmi apărea că nu se deschidea mereu când deblocam ecranul și nu puteam face nimic. Asta era pe un Lenovo a 806. Tot îmi apărea că nu se deschide.
Încearcă și tu să-i dai un reset!