| denisa20denisa a întrebat:

Ajutati-ma! Nu de mult mi-am luat un smartphone, un Allview A4 YOU si am activat functia,, Privacy Protect Password ". Azi am scos cartela din telefon.
si mi-a cerut parola de la Privacy Protect Password. Si problema e ca e cu litere si nu gasesc literele ca sa o scriu. Eu o stiu. Am incercat sa ii fac hard reset si imi aparea in Chineza si nu stiu sa o traduc. Am reusit sa ii dau reset si tot imi cere acel cod. ce fac?

1 răspuns:
| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Cel mai bune e sa te duci la un centru de reparatii mobile, si o sa-ti spuna ei mai multe detalii, sau daca ai garantie mergi la acel magazin de unde ti-ai luat telefonul.Bafta.Succes.