| Lucian_Stefan_2000 a întrebat:

AJUTOR! am scapat telefonul pe covor, dar cu ecranul in jos! ecranul este alb dar touch-ul merge! ce sa fac?

5 răspunsuri:
| AliLina2 a răspuns:

S-a spart display-ul..am patit si eu asa..bine,eu am avut un Huawei g6620..nu ai ce ii face, la mine nu s-a gasit dislay in toata tara(culmea).tu il poti duce la reparat la un service gsm..depinde de telefon, daca ai smartphone, costul e mare sa cumperi display si sa ti-l monteze. daca nu e smartphone, te va costa pana in 60 de lei display-ul..cum am spus, depinde de telefon.

| Lucian_Stefan_2000 explică (pentru AliLina2):

Am un Philips S308!

| Lucian_Stefan_2000 explică (pentru AliLina2):

Am un Philips S308! Nici la mine nu se gaseste display!

| AliLina2 a răspuns:

Incearca sa cauti pe la magazinele unde se vand huse,baterii,etc. daca nu gasesti,nu ai ce ii face,pe al meu l-am dat la schimb(Huawei-ul), poate reusestu si tu(bineinteles, daca nu gasesti display), sau il poti pune la schimb pe tocmai, olx..succes in gasirea display-uluiwinking

| Pasare_Marius_1989 a răspuns:

Mie numi s a intamplat dar la un prieten da.Si trebuie cand ai bani sa l duci la reparat daca stii pe dinafara meniu umbli si asa rolling on the floor