| Sirbu_Fku_Cristi_1990 a întrebat:

Ajutor!
Am un telefon allwiev a5 smile si nu mai se aprinde, nici nu arata ca incarca.De la ce ar putea fi? ajutati-ma va rog, dau fuda

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Problema este de la soft. Mergi cu el în service.

2 răspunsuri:
| May2001 a răspuns:

Incearca sa ii scoti bateria si sa o pui la loc. Daca nu porneste deloc pune-l la incarcat. In cazul in care nici una din cele 2 metode nu merge....nu stiu.....ar putea fi o problema cu displayul....nu l-ai scapat pe jos sau ceva de genul...

| Sirbu_Fku_Cristi_1990 explică (pentru May2001):

Uu, nu mi-a scapat, doar mi-se blocase la un joc si nu mai puteam face nimic la el, atunci i-a scos bateria, dupa am dat sa se aprinda totul frumos, si cand sa se aprinda ii apare ceva de la allwiev, cred ca stii, scrie acolo e ecran allwiev.Si s-a blocat si acolo.Si eu i-am scos din nou bateria si dupa cand am bagat-o din nou nu a mai mers, nu s-a mai aprins, l-am tinut o zi la incarcat dar degeaba.