| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor TPU! Cum fac sa scap de toate reclamele tampite, enervante, stresante si insistente de pe smartphone care imi apar la jocuri aplicatii, etc.
exista vreo aplicatie sau trebuie' sa instalez ceva?
Ofer funda, panglica, banda, orice numai raspundeti-mi!

Răspuns Câştigător
| Mariu0699 a răspuns:

Ai putea incerca cu "Noroot firewall", aplicatia asta iti va opri netul la fiecare aplicatie selectata de tine. Daca umblii fara net pe aplicatii/jocuri nu vor aparea.
A 2a aplicatie se numeste "ad block" aceasta aplicatie iti va bloca toate publicitatile.
Sau atunci cand te joci, opresti wi-fi-ul/datele mobile si ai scapat.
Aplicatiile pe care ti le-am spus, le gasesti pe google play store.
Sper ca te-am multumit, incearca metodele astea si vezi cum merge.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Malwarebytes scanare https://play.google.com/......ps/details

| Bogdan70001 a răspuns:

Da,pentru jocurile offline poti sa folosesti Lucy Patcher