| cosminvlad a întrebat:

Ajutorrrrrr! De ce cand incerc sa descarc facebook pe mobil imi zice Nepotrivire Continut? Pana mai ieri mergea, acceiasi versiune 3.4.1. De ce? Precizez telefonul Samsung Z240E. Dau Funda. Va Rog!

1 răspuns:
| AnOnImuSS1 a răspuns:

Salut,fiind telefonul trecut de vremea lui nu mai are upgrade-uri sa isi faca si el merge mai greu si da erori furnizorii nu mai dau upgrade la modelele S6, S7, S8si S9 prin urmare dai o resetare happy daca ai aceasta functie si incearca atunci sa ii instalezi Facebook-ul