| fatpookie a întrebat:

Allview v1 viper i sau LG g2 mini? Easpundeti repede ca vreau sa-mi fac abonament la telekom cu net nelimitatwinking si as dori unul din astea 2, care e mai bun, ca camere design si hardware si software :3 va multumesc de raspunswinking

Răspuns Câştigător
| Goten91 a răspuns:

La camera, Alview, la restul LG.

| fatpookie explică (pentru Goten91):

Am vazut ca LG are 9 puncte sau ceva genu si au acelasi numar de megapixeli ie pe spate. si pe fata la fel :3 in fine aleg LG g2 miniwinking ty

| Goten91 a răspuns (pentru fatpookie):

Da, per total este mai bun.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am V1 si merge excelent. Cat despre abonament mai bine fa-ti la DIGI. Cu 5 Eu. ai net nelimitat si minute nelimitate in retelele nationale si in principalele retele internationale.

| fatpookie explică (pentru Salontanul):

Am putin mbps la digi de aia fac la cosmote unde am 60 mbps nelimitat :3 si o sa mai astept ceva raspunsuri ca sa ma decid ce tel. sa aleg

| QweRty777 a răspuns:

LG G2