| AlexrAul456 a întrebat:

Allview X2 Soul sau LG G3 S (mini). Care dintre astea doua sa-mi iau? Va rog argumentati.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview X2 Soul, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6379&idPhone2=6475

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Îţi recomand să îţi iei Allview X2 Soul pentru că e mut mai performant şi predomină la specificaţii.

| Agenta000 a răspuns:

Allview sigur! Dupa mine, este mai performant!

| Anonim11223344 a răspuns:

Eu mi-as lua Allview x2 soul pentru ca este foarte subtire, rezistent, are un design placut, un procesor puternic octa core, etc. Au 2 colegi si telefonul mi se pare foarte bun. Am un iphone 5s si as fi mai multumit cu un Allview x2 soul. Ti-l recomand cu incredere.