| TheCosmin02 a întrebat:

Am 4 telefoane (bine ca mai si altele) si nu stiu care e cel mai bun dintre ele.
telefoanele sunt: note2, s3, s4, note3 neo.
eu in general folosesc note3 neo pentru s pen.
am pus intrebarea asta dupa ce am vazut mai multe comentarii despre ele...

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Scuze am crezut ca te referi la Note 3 simplu, in cazul asta foloseste s4 e mult mai bun la display dar acum depinde de tine care iti place mai mult.

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

| Dzeko7 a răspuns:

Eu as zice note 3 neo

| IseeVoices a răspuns:

Depinde pentru ce vrei sa-l folosesti. Daca nu te deranjeaza marimea foloseste note 3, daca te deranjeaza s4
Oricum dupa specificatii note 3 e cel mai bun dupa care s4 apoi note 2 apoi s3( desi s3 mi se pare foarte fragil si mai bine nu l-ai folosi).

| TheCosmin02 explică (pentru bursuc001):

Ok, multumesc

| bursuc001 a răspuns (pentru IseeVoices):

Scuze am crezut ca te referi la Note 3 simplu, in cazul asta foloseste s4 e mult mai bun la display dar acum depinde de tine care iti place mai mult.

| TheCosmin02 explică:

Dau funda! dar mai astept raspunsuri.
daca nu mai primesc raspunsuri eu dau lui Dzeko7

| TheCosmin02 explică:

Deci pana la urma note3 neo e mai bun, nu?
mai astept putin iar daca nu mai primesc raspunsuri dau funda!

| NeoOfficial a răspuns:

Frate... Intre S4 și Note 3 Neo este o alegere greuță ...amândouă sunt foarte bune și fiecare are ceva mai bun decât celălalt... de exemplu S4 are camera și memoria mai mare ca Note 3... Dar pe S4 nu îl tine bateria câtiîl tine pe Note 3... dar sincer după model eu as alege S4...Mie mii se pare Note 3 Neo prea patrățos...