| anonim_4396 a întrebat:

Am activata o extraoptiune si vreau sa o dezactivez fiindca raman fara euro, cum fac asta. pe Orange

Răspuns Câştigător
| Iwao a răspuns:

*100# selectezi extraoptiunea/o dezactivezi, astepti mesajul de confirmare sau suna la 444 serviciul clienti pentru PrePay sau 411 pentru abonament si cere dezactivarea serviciului.

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Raspunsul dat de Iwao este corect.
Am putea sa adaugam doar faptul ca este posibil sa dezactivezi optiunea si din contul online, sectiunile "optiuni si tarife/modificare optiuni".
O zi buna,
Orange helper