| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca la Telekom (telefonie mobila) ar fi niste dezavantaje comparativ cu celelalte retele. Care ar fi? Sunt suportabile?

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Eu am telekom si sunt foarte multumita. Pentru 6 euro am 1000 de mesaje si minute nationale fix si mobil, 200 minute international, 1 gb de net, nelimitat minute si sms in retea. In fiecare weekend am 1 gb de net suplimentar si lunar primesc bonus 100 min nationale +100mb sau 100 min nationale+ 25 sms (la alegere). Ce sa vrei mai mult, e aproape gratis!

4 răspunsuri:
| Minimalistul a răspuns:

La ce te referi mai exact?

| Ana268086547 a răspuns:

Stiu de la niste prieteni di telekom ca nu prea le place (adică ceva gen se face costul suplimentar repede si mult si chestii de genul, la fel si la internet ) daca vrei sa intrii in retea pentru diverse reduceri e ok happy eu sunt in digi si e mai smecher sa fiu sincera. Adica net nelimitat(4G) si apeluri /sms nelimitate si primesti si o tableta la inscriere "))

| LTAA a răspuns (pentru Ana268086547):

Daca iesi din oras cu digi esti mort din punct de vedere semnal, de asta e atat de ieftin

| Ana268086547 a răspuns:

Ba nu e adevărat laughing am fost la cota 2000 si aveam semnal aproape de maxim laughing)