| afrodita3333 a întrebat:

Am auzit ca se va desfinta cartela FROG.Este adevarat? De ce?

6 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Da' de unde sa stim noi de ce se desfiinteaza cartela FROG?

| antimulte a răspuns:

Nu, dar probabil nu se va mai vinde, oricum nu mai era cautata in ultimul timp. Cei care le au, le pot folosi in continuare fara probleme.

| LoredanaT a răspuns:

Nu dar nu mai este asa cautata

| zurick a răspuns:

Nu stiu daca e adevarat, dar daca sa zicem ca ar desfinta-o ar fi din cauza ca nu mai este profitabila

| Deea_Deya_1995 a răspuns:

Si daca am cartea Cosmote Frog pot sa o folosesc in continuare si dupa 15 decembrie 2013? adica tot cu internet nelimitat?

| Deea_Deya_1995 a răspuns:

Si daca am cartela Cosmote Frog pot sa o folosesc in continuare? adica dupa 15 dec 2013? si cu internet nelimitat? happy