| angelx a întrebat:

Am cautat pe Tocmai.ro telefoane si am gasit asta: http://www.tocmai.ro/htc-one-m8-nou-original-neverlock-1 8813636.html din cate stiu,telefonul este adus din America, imi dau seama dupa sigla de la AT&T (bila aia alba cu dungi albastre) Voi ce ziceti? Ar fi sigur sa cumpar telefonul asta? Ofer funda!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai grija! Vezi ca retelele 3g/4g lte de la ei difera, si daca e dintr-o regiune anume nu o sa ai semnal pe 3g/4g! si in cel mai rau caz, nici pe 2g(Rar asta).

| Jipa95 a răspuns:

Daca e neverlock, nu vad absolut nici o probleme in a-ti achizitiona telefonul, chiar daca este adus si dupa luna! laughing E perfect functional? Atunci daca iti place, cumpara-l! happy