| Mihaaaaela197 a întrebat:

Am cumparat o cartela Orange de 5 euro.Am primit mitutele si Mb si ce am mai primit eu pe acolo, dar am sunat la 321 si le-am transformat in credit. Am vrut sa achizitionez ceva pe un site de 2 euro, am trimis SMS la numarul respectv cu textu corespunzator, mesajul nu s-a livrat, iar mai apoi am primit mesaj de la 333 ca nu am suficient credit. Am sunat iar la 333 si imi zice ca am 5 euro in cont...
Ce pot face pentru a putea finaliza plata?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Apelurile si SMS-urile cu tarif special nu vor putea consuma din acest credit.

Este nevoie sa efectuezi o reincarcare cu valoarea de 2 EUR, pentru a putea achita sms-ul respectiv.

O zi buna,
Orange Helper