| martor a întrebat:

Am cumparat un Huawei ascend y530 de la Orange si nu stiu daca are folie de protectie? cum iti dai seama sau poate stie cineva?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te invit sa verifici link-ul https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/huawei-ascend-y530, unde in partea dreapta(jos) exista specificatia. Acolo, vei putea observa ca folia de protectie nu este inclusa in cutia initiala a produsului, dar daca vrei, o poti comanda separat, in cazul in care se afla in stoc.
O zi buna,
Orange Helper