| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat un router nou si nu ma pot conecta la el pe telefon. Ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Intra in Internet Explorer si tasteaza in bara de adrese, in loc de www. etc...etc, 192.168.0.1 si da-i Enter.
Ar trebui sa intri pe interfata routerului. Acolo poti face setarile necesare.

| Alin_Danutzz_1999 a răspuns:

Ori nu sti tu sau e dezactivat daca nu e nici una din ele vorbeste cu firma la care esti

| TrunkSss a răspuns:

Poate ai wifi-ul dezactivat, apasa si tu pe butoanele alea de acolo sau intra pe adresa ta de utilizator si activeaza-l de acolo.

| andrei00sb a răspuns:

Salut! Problema ta este de la configuratii! Citeste in cartea routerului pasii de configurare si instalarea drivelelor! Sper ca te-am ajutat happy bft