| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat un telefon Samsung Galaxy Young 2 de la Orange si mi-au dat 2 cartele SIM(una mai mica care se potriveste și una mai mare). Prima dată am trecut contactele pe noul telefon dupa care am incercat sa dau un apel si imi apare că cartela SIM nu a fost introdusa! Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Este posibil sa folosesti cartela care nu este inregistrata in sistem. Te vom contacta prin mesaj privat pentru a verifica situatia si pentru o rezolvare cat mai rapida.

Cu prietenie,
Orange Helper