| Annonymous96 a întrebat:

Am dat "Revenire la setarile din fabrica la un Samsung Mini 2 salvand toate aplicatiile pe card.Iar acum nu mai stiu cum sa le instalez inapoi. Unde trebuie sa intru?

1 răspuns:
| Mnumh a răspuns:

Salutare. Pentru a functiona bine telefonul, resetandu-l, trebuie sa dai inainte formatare card, sa scoti cardul, si apoi sa dai formatare telefon + memorie interna. Tu le-ai bagat pe card, dar nu ai executabilul principal. Formateaza si cardul, si fa cum ti-am spus. Apoi descarca aplicatiile din nou conectandu-te la un wi fi ( mananca multi mb). Sper ca te-am ajutat. Funda?