| fatpookie a întrebat:

Am decis sa imi iau un Huawei ascend p6..Acum probabil o sa vina unii care nu stiu nimic despre telefon, in afara de ce citesc pe net ca are aia ca are aia..Eu am vorbit cu persoane care au telefonul deci sunt hotarat ca-l iau pe acesta.Iar intrebarea mea e..Pe ce culoare sa iau telefonul? Funda (Sunt baiat)

Răspuns Câştigător
| DanaQ a răspuns:

Mai bine mergi intr-un magazin care-l are la vanzare in mai multe combinatii de culori si vezi ce iti face cu ochiul. Ce mi se pare mie interesant, poate tie nu iti prea pare... cel mai bine e sa vezi la faţa locului.winking

4 răspunsuri:
| Paharcuapa1990 a răspuns:

Cel mai bine e sa-l iei pe negru. Pe alb se vad zgarieturile, chiar si cele mai mici, iar rozul este de fete. Negru este cel mai accesibil

| hgfhfxhddf a răspuns:

Rosu si albastru

| fatpookie explică (pentru hgfhfxhddf):

Bine boss esti stelist?

| hgfhfxhddf a răspuns (pentru fatpookie):

Da