| Erika120192 a întrebat:

Am instalata aplicatia GO Keyboard si nu merge da instalez teme.Am intrat in google play si am descarcat tema,am intrat in GO Keyboard la Theme settings si cand o selectez pe cea care o vreau si incerc sa dau pe apply, mi se deschide o fereastra cu 2 butoane : get free in Getjar si buy in google play. Am incercat sa dau pe Getjar dar degeaba...cum pot instala temele?

1 răspuns:
| GabrielaIoana a răspuns:

Cauta tot in google play...sau nu ai magazin play? Poate gasesti mai usor. Daca nu merge cauta pe pc si bagale apoi pe telefon.