| Demon707077 a întrebat:

Am iphone 3 si nu pot suna imi spune operatorul ca nu am pe cont desi am, sau imi spune ca ati apelat nr, cartela e Orange, pe internet pot sta, ce poate sa fie?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rugam sa ne trimiti numarul tau de telefon intr-un mesaj privat. Vrem sa verificam si noi situatia.
O zi buna,
Orange Helpers

| normana a răspuns:

Nu ai in telefon cartela sau nu ai minute si ce cred ca mai e? Ai o problema cu el dul la cineva si intreaba ce are inainte sa ti se strice...