| Bucur_Claudyu_Gabryelle_1993 a întrebat:

Am iphone 5 si fac cost suplimentar chiar daca am dezactivat facetime si iMessage tot imi arata ca ma poate taxa avand date si minute nelimitate! Dau fundita! Va roggggg ajutoor!

1 răspuns:
| LTAA a răspuns:

Respectivele aplicatii folosesc internet si in cazul in care se termina Mb din oferta atunci esti taxat de operator. Daca ai nelimitat atunci poti sta linistita.
Problema e daca folosesti imessage pentru a comunica cu persoane care nu detin iphone, si atunci se vor trimite sms-uri. Oferta pe care o folosesti cum sta cu sms-urile?