| k1d0o a întrebat:

Am LG ku990 si am tinut telefonul la incarcat dar nu prindea pinde incarcatoru acolo cand pornea incarcarea cand se oprea si a doua zi cand sa deschid telefonul imi aparea imaginea galbena si scria sus in stanga "Refresing" am scos bateria si am bagat-o dar la fel apare... care ma ajuta cu aceasta problema ii dau funda big grin >big grin

1 răspuns:
| reysp a răspuns:

Incearca sa il conectezi la pc si sa il actualizezi cu programul oficial de la LG si mai bine spune ca ai incercat u altceva... cum ar fi sa il decodezi cu ceva program descarcat pe net big grin nu ca l-ai lasat la incarcat )))