| thedor1 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor mi-am stricat un Samsung galaxy gio am instalat un rom pentru el si l-am stricat ma puteti ajuta cu un tutorial sau cun sfat va rog! cine raspunde bine si repedee primeste funda!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Incearca metoda asta:
http://theunlockr.com/......-gt-s5660/

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

Acum ca ai incercat si ai vazut ca e complicat, du-l la un service GSM. Sigur, va costa mai mult acum sa-l repari, dar asta e, greseala se plateste. Totusi, ai castigat ceva: experienta de viata, care iti va folosi mereu.