| Sts a întrebat:

Am nevoie de ajutor!!
Care este diferenta dintre "Samsung Galaxy S3 Mini I8190" si "Samsung Galaxy S3 Mini Gold Edition"?
Care e mai bun? Care e mai scump? Care sunt diferentele? Sau e acelasi telefon?

Răspuns Câştigător
| Klaudiu214 a răspuns:

Http://telefoane-cu-android.eu/......xy-s3-neo/ cam astea ar fi diferentele, dintr-un Samsung galaxy s3 mini si dintr-un galaxy s3 sa zicem asa putin mai exoluat in aplicatii si altele ce scrie si pe site-ul de sus. oricum gold edition e putin mai bun decat s3 mini normal.

2 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

E acelasi telefon doar ca, gold edition are ceva aplicatii mai noi sau android putin mai bun. ceva de genu

| Sts explică (pentru Klaudiu214):

Alte diferente mai stii?

| Klaudiu214 a răspuns (pentru Sts):

Http://telefoane-cu-android.eu/......xy-s3-neo/ cam astea ar fi diferentele, dintr-un Samsung galaxy s3 mini si dintr-un galaxy s3 sa zicem asa putin mai exoluat in aplicatii si altele ce scrie si pe site-ul de sus. oricum gold edition e putin mai bun decat s3 mini normal.