| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor in gasirea unui telefon Second Hand
care sa aiba camera foto de 8MP sau mai mult de 8MP

Sa nu imi spuneti ca nu exista! eu am cumparat 3 telefoane cu 200 ron bucata de la vonino dar mi-se par proaste rau se dezlipeste toutchscreen-ul foarte usor si daca il lipesti la service-uri tot nu tine lipiciul si pana la urma ajunge sa se sparga foarte foarte usor.

Am un Buget de aproximativ 200 ron care pot sa ii dau pentru achizitionarea unui telefon cu android care sa stie sa faca poze la scrisuri mici mici.
Eu nu mai vad bine si lucrez ceva electronica si citesc scrisul de pe integrate cu ajutorul telefonului mobil maresc scrisul.

Va rog sa imi sugerati ceva link-uri
si nume de telefoane ce as putea sa caut sa imi cumpar

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu mai cumpara telefoane de proasta calitate, de mana a doua (second-hand), te sfatuiesc sa mergi la o firma Vodafone sau la Orange sau la Germanos si vorbesti cu un specialist si o sa te ajute sa-ti gasesti telefonul potrivit si mult dorit pe masura asteptarilor tale! Bafta!

| johnbucuresti a răspuns (pentru untu):

Cu sclavie adica cu abonament care pentru mine = sclavie
Abonament = sa iti vinzi sufletul Diavolului
cam la fel suna pentru mine abonament sar rate la banca
as sta cu aceeasi frica spaima si neliniste ca si cand m-as fi imprumutat la camatari!
Nou nu imi permit sa cumpar un telefon cu 8MP si daca este nou si dau cu el de ciment nu se sparge la fel de repede ca si vonino?
Din cauza acesta tot caut sa cumpar unul la mana a doua! Second Hand pentru ca in cazul in care se sparge sa nu plang mult dupa el!
Am nevoie de ajutor cu idei ce telefon ar trebui sa caut
pentru ca eu nu stiu nici model care sa aiba 8MP sau mai mult si sa coste SH 200 ron.

| StefanCosmin a răspuns:

Samsung galaxy s2, face poze super, eu am avut si power cam si facea pozele super