| cristina6666 a întrebat:

Am nevoie de ajutor TPU! Am telefon reyo de la orange..si cand bag cablu usb se aude sunetul dar nu merge ceva la device manager. acel ceva e MTP USB devices. si Coprocessor.

Ce sa ii fac dau si SCAN FOR HARDWARE CHANGES si nu merge..nu stiu ce sa fac! ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa conectezi telefonul intr-un alt calculator pentru a verifica daca functioneaza. In cazul in care intampini aceiasi situatie, iti recomand sa mergi cu telefonul, impreuna cu factura si certificatul de garantie, intr-un magazin Orange Shop pentru verificari, eventual pentru trimiterea in Service.

Cu prietenie,
Orange Helper.

1 răspuns:
| CristianCRS a răspuns:

Instaleaza driverul usb pe care il gasesti aici : http://singledrivers.blogspot.com.es/......ndows.html In acest site, jos ai trei linkuri scrise cu albastru deschis Download Driver. Poti folosi oricare din ele pentru download.