| Lariiiiiiii a întrebat:

Am nevoie de ajutor va rog... Unde gasesc de cumparat Iphone 5c?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La magazine. Nu te sfatuiesc sa iei de la second hand ca risti sa fie blocate in iCloud sau in retea si apoi este mai mare daraua de cat ocaua. Sunt magazine online cate vrei:
https://www.google.ro/#q=iphone+5c+pret&tbs=ctr:countryRO&cr=countryRO

| zaratu a răspuns:

Vodafone

| fqwaf a răspuns:

Poti sa gasesti la magazinele Vodafone, Orange, pe net-> eMAG sau la amanet

| lazarc a răspuns:

Ebay.com
Aliexpress.com

| SandraArii a răspuns:

Îți recomand ebay.com și eMAG pe olx sau tocmai e posibil să fie blocate in icloud. pe ebay transportul îl poți plăti dacă vrei să ajungă mai repede de 1 lună, durează atât pentru că ajung din afară și ai grijă să fie neverlocked și să nu fie blocat icloud