| axxy69 a întrebat:

Am nevoie de un raspuns urgent! Daca vreau sa vand un telefon cuiva, si eu mai am garantie la acel telefon, cum o sa procedeze persoana care il cumpara daca va dori sa il repare in perioada de garantie (aceasta fiind pe numele meu)? Multumesc!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand il vinzi ii dai si factura si certificatul de garantie si gata

| darrio2007 a răspuns:

Te va cauta si il vei trimite tu la reparat.Garantia nu costa.

| darrio2007 a răspuns:

Posibil.Daca dracu il cumpara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il duce la garantie, si acolo poate sa i spună ca e al unui prieten si ăla nu a putut merge cu el la reparat, intrucit lucrează, crezi ca pe ăia de la garantie îi interesează pe numele cui e? Eu nu cred.