| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor! Mi-am pus parola la telefon adică desen și l-am uitat și am tot încercat sa îl fac și nu am reușit. Acum îmi cere datele contului Google și am introdus parola și adresa dar nu a mers și telefonul meu e blocat de 3 zile sad ce pot face? Dau Fundă!

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Va trebui un Hard Reset. Du-te cu telefonul intr-un service gsm.

Bft!

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Du-te cu telefonul la un magazin de telefoane sa il restarteze sa se sterga tot.Bafta. Sper ca te-am ajuta.

| S3cr3t a răspuns:

Ar trebui sa il restartezi tot, iar daca nu stii, ar trebui sa mergi la magazinul de unde ti-ai luat telefonul sa il restarteze ei.winking Dar ti se v-or sterge toate contactele, jocurile, ce mai ai tu pe acolo. Bafta.winking