| anonim_4396 a întrebat:

Am o baterie la S4 care scrie Gallop si scrie pe 2800 mah,dar nu ţine foarte mult,oare să-mi cumpăr baterie originală, chiar dacă cea originală are 2600 mah?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bateriile originale sunt intotdeauna mai bune alti fabricanti nu au tehnologia de la Samsung si mai mint si ei cand spun cati mah are bateria. Cumpara una originala (sa fie noua, nu folosita)

1 răspuns:
| tintareco a răspuns:

Bateriile originale respectă întotdeauna criteriile de fiabilitate şi compatibilitate cu telefonul, prin urmare deservesc mai prompt şi au o viaţă mai lungă. Chiar dacă sînt mai scumpe îşi merită banii.