| mitu112 a întrebat:

Am o intrebare am avut un telefon Acer si nu stiu ce s-a intamplat ca puteam baga orice joc voiam am bagat un joc mic numit aa nu ocupa prea mult spatiu l-am dezinstalat si acu cand am vrut sa-l bag inapoi zicea cu nu mai am memorie si acu orice joc vreau sa bag nu imi mai merge cat de mic poate fi ce pot face ca sa fac sa bag din nou jocuri nu stiu ce s-a intamplat ma puuteti ajuta urgent? P.S am memorie sa bag jocuri.

Răspuns Câştigător
| SuciuFlo a răspuns:

Memoria din telefon si card de memorie(daca ai) este full, sterge fisiere/aplicatii nefolositoare din telefon si vei avea destul spatiu pentru jocuri. Daca nu merge nici asa, cauta la setari si fa un reset din fabrica, telefonul isi va reveni in cateva minute! Funda?

2 răspunsuri:
| mitu112 explică:

Nu este full eu ce zicc nu stiu ce are si resetare din fabrica nu dau ca am un joc si imi merge destul de bine alta solutie mai sti?

| mitu112 explică:

Am memorie eu ce zic dintr-o data nu mai mergea nu stiu ce s-a intamplat mai stiti si alte metode?