| Andrey_Andrei_1994 a întrebat:

Am o mare problema. Am o tableta Samsung Galaxy Tab 2 10.1 si dupa ce i-am facu root-ul am instalat chainfire 3d. Mia spus ca trebuie sa rebooteze si supa aceea nu s-a mai aprins. A ramas pe logoul Samsung.

Răspuns Câştigător
| freakdadisk93 a răspuns:

S-a dus softul tine apasat + si power intri intr.un meniu si dai reset daca nu merge incerci cu -... eu am facut resoftare asa http://touchscreen-apps.blogspot.ro/......xicro.html nu stiu daca va merge pe Samsung