| Gherghisan_Ionut_1999 a întrebat:

Am o nedumerire, cei asa bun la mobilele care au 4 G? ce poti vorbi mai mult?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

4G inseamna viteza mai mare in ceea ce priveste transferul de date

| hp8510p a răspuns:

Au viteza mult mai mare decat pe 3G.Viteza poate ajunge pana la 100mb/s de download

| snzpaul a răspuns:

4G este o rețea, nu neaparat mobilul are funcția 4G. Este o revolutie a 3G-ului, să zic asa „o nouă versiune".
Îmbunătățiriile sunt că ai viteză de upload si download mai mare în ceea ce priveste datele mobile.

| vLooM a răspuns:

3G-4G
Daca ai 4G pe telefon internetul iti merge putin mai repede decat 3G + descarci mai repede.

| vLooM a răspuns:

3G-4G
Daca ai 4G pe telefon, internetul iti merge mai repede + descarci mai repede decat 3G.

| Ciuica_Ionut_1998 a răspuns:

Ai viteza mai mare la net