| kkkk a întrebat:

Am o problema..azi eram pe fuga si repede trebuia sa scriu un Sms si cand colo dupa ce am scris doar un cuvant imi zice ca "., conversatia a fost codificata ", am iesit si cand sa intru nu ma lasa decat daca bag parola, si....care e aia? si parola e cu cifre iar eu cand am scris mesaju am folosit litere :O. funda ajutati-maa...

1 răspuns:
| MarianAlex112 a răspuns:

Nu poti face nimic. daca este pe un contcat incearca sa stergi conversatia si sa stergi nr din tel dupa care il bagi iar sub un alt nume.