| gabygabygaby a întrebat:

Am o problema cu telefonul Acer liquid z5.Nu mai pot sa deschid camera din fata.Imi spune sa resetez telefonul si nu merge.Cand dau sa fac o poza merge doar camera selfie cea din fata nu. Ajutor?

3 răspunsuri:
| Suntundemon a răspuns:

Mai incerca o data sau de 2 ori. Daca nici asa nu merge poate e problema din interior... Sau poate pur si simplu i-ai dat o tranta sau s-a udat. Daca nu isi revine du-l rapid la reparat!winking

| Suntundemon a răspuns:

Pai mai incearca 1 data, 2 ori si daca nu merge inseamna ca e o problema dinauntru. Ori i-ai dat o tranta ori are apa. Asteapta putin si daca nu isi revine du-l repede la reparaat!winking

| Kevinnn a răspuns:

Am aceeasi problema, sunt curios, ai rezolvat problema sau nu? Ideea e ca acest telefon e foarte prost, la pretul asta era de asteptat sa nu fie un telefon bun.