| octimus26 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu cu android. Colegii mei s-au jucat pe telefonul meu dar mi-au gresit de mai multe ori modelul de desenare, iar acum imi cere sa ma loghez cu contul google. Aici apare problema, scriu e-mailul si parola dar ei spun ca este gresit. Daca scriu acelasi cont pe PC spune ca este corect. Ce pot face sa imi deblochez telefonul.Cum ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Reseteaza parola google din PC apoi trebuie sa isi dea drumul. Daca nu il duci la reparat sa-i faca resetarea sistemului operativ.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai gagiule? sa tii minte toata viata ta,sa nu-ti dai tilifonul altuia, sa nu lasi pe nimeni in tilifonul ori in calculatorul tau, cnp-ul tau este al tausi nu-i al tuturor, fiindca sant chestii de intimitate. care aflate de altii iti pot face mult, mult rau.pricepi? am tilifom de 20 de ani, am aselasi numar, si nici copii mei nu au voie sa-l atinga daca nu le cer eu aceasta.baga la cap si nu uita.

| ToffyNR1 a răspuns:

Pai daca ai luat telefonul Second Hand, s-ar putea ca fostul proprietar sa fi bagat propria adresa de e-mail.Deci,daca nu e inregistrat cu adresa ta, cauta-l pe fostul proprietar si incearca sa il deblochezi.Dar stiam ca daca il bagi gresit se blocheaza doar pentru 30 de secunde sau poti sa il repornesti.Succes!