| Anonimul00098 a întrebat:

Am o problema cu un iphone 4 ios 7.0.6 cand l-am cumparat a avut cont de icloud bagat. am gasit un bug si l-am sters si am pus contul meu... astazi am schimbat parola de la telefon cea de blocare a ecranului si am uitat-o. ce ar trebui sa fac tinand cont ca am scapat de contul de icloud printr-un bug?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Trebuie sa dai restore, ca alta solutie nu prea ai. O sa iti ceara contul tau ultimul de icloud(cel putin la mine asa a facut laughing.