| Aron10 a întrebat:

Am o problema de soft cu telefonul Orange Yomi si am nevoie de un backup...cine imi poate da un link..sau sa imi faca un backup? Multumesc

1 răspuns:
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Conectează telefonul cu cablu de date la un pc si o sa poți sa îți faci singur backup la poze. Daca ai nevoie de numerele din telefon fa backup la contacte cu extensia.vcf si le salvezi pe card.Sau sincronizeaza agenda cu contul google.
daca nu te descurci intra pe www.servicetelefoane.ro si fa o programare da a ești din Bucuresti.